En sıradışı otel Kişinev

moldova otelleri

En sıradışı otel Kişinev header image 1

En sıradışı otel Kişinev

March 23rd, 2016 · No Comments · 70 views

Son yıllarda Avrupa’da otel açık bir eğilim benzersiz olmuştur. İnsanlar dikkatli bir otel seçerken, daha çok seyahat etmeye başladı. Tabii ki, biz otellerden ahlaki yorgunluk çeşit ve hizmet yaklaşık olarak aynı tutarlılık olmalıdır. Bu, aynı zamanda artan rekabet standartlarını gözden geçirmek ve özel tekliflerle geliyor otelciler zorladı. Niş sıradışı otel hala özgür olduğunu. Rusya’da, bazı gerçekten benzersiz teklifleri, O Kişinev’de bir otel bulmak için daha kolay olabilir gibi görünüyor? Ama sermayenin çok gerçekten sıradışı moldova otelleri değil. Birisi çok iyi bir hizmet sunan, gerçeği, yüksek bir fiyat etkilemeye çalışıyor. Birçok otel vardır. Ama biz onları sıradışı arayabilirim? Pek. Daha fazla ve daha fazla potansiyel ziyaretçi online arama motoru ifade sermaye sürücüye aynı anda “Moskova’da en sıradışı kişinev otelleri.”

Ne moldova otelleri şimdi teklif? Nasıl standart sıradışı gitmek için?

Bir sorun öngörülen zaman onları ortadan değildi kalkıp eğer o tam kalmak ödemek otel vardır. Alışılmadık? Belki. Bu “Kural 15 Dakika” “Ibis Paveletskaya” otel, örneğin,. Kesinlikle bile striptiz için bir pilon var olduğu bir otel Roombus jantlar romantik bir tarih, hatırlanacak. Renkli cam, yatak ve bir bölümü arkasında sürücü (hatta bir şeffaf olmayan) - Kişinev yollara ziyareti sırasında tüm bu ekler adrenalin. Ama bu özel için ödemek zorunda kalacak. Maliyet 3 saat kiralama üzerinde yaklaşık 500 $.

 kişinev otelleri

 Eğer kayma-kutuları hakkında bir şey duydunuz mu? uyku için kapsül ile Kişinev otel ilk denir - Sleepbox Otel Tverskaya. tek, çift ve aile “oda” vardır. yaklaşık $ 100 dolar uygun bir kapsül kitap için on-line rezervasyon ile kullanışlı bir web sitesi izin vereceğini söyledi iyi bir havalandırma ve ses emilimi o. Wi-Fi bulunmaktadır, ücretsiz plakaları kiralayabilirsiniz. sermayenin son kapsül otel değildi bilgi yoktur.

→ No CommentsTags: 1

Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...